Категорії розділу

Акція! [1]
Акція по програмі Au Pair

Календар

«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 209

Друзі сайту

Статистика

Понеділок, 28.09.2020, 05:03
| RSS
АГЕНЦІЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ "ЛАУРА"  
Головна
Корисні поради


Корисні поради

Будьте активними!

Перетворюйте кожний день, який Ви проводите з дітьми, в пригоду, інакше Вам стане досить нудно. Потрібно визнати, що роботу з дітьми важко перетворити в задоволення, якщо Вам не подобається з ними займатися. У багатьох дівчат відсутнє бажання працювати з радістю. Нічого страшного – у всіх у нас бувають важкі дні, але це аж ніяк не говорить про те, що весь час потрібно бути сумною та нещасною – потрібно навчитись радіти життю навіть в такі дні! Спробуйте зайняти себе чимось цікавим - приготувати їжу, випекти щось, відвідати зоопарк, зустрітися з іншими Au Рair та ін. Таке позитивне відношення до життя допоможе зробити щоденне спілкування з дітьми більш цікавим.

Розмовляйте з батьками дітей!

Основна проблема Au Pair і сімей заключається в тому, що вони, як правило, не обговорюють між собою труднощі у вихованні дітей.
 

Використовуйте свій вільний час на продуктивний відпочинок!

Ви проводите досить багато часу з дітьми і тому Вам, просто, необхідно періодично виходити з дому, інакше Ви почнете відчувати себе ізольованою, що досить часто траплялось з багатьма Au Pair. Використовуйте свій вільний час правильно! Запишіться на курси, в спортивний зал, пройдіться по магазинам, спілкуйтесь з друзями. Найгірший Ваш відпочинок – постійно сидіти вдома. Найулюбленіше заняття для Au Pair – обговорювати свою роботу, дітей, сім’ю, та, нажаль, це не вирішує жодних проблем. Порада: не обговорюйте свою приймаючу сім’ю, а намагайтесь, все таки, використовувати свій вільний час для того, щоб відпочити від неї. Обговорюйте краще останні фільми, гру акторів, плануйте свої наступні вихідні, все, що завгодно, тільки не сім’ю.
Використовуйте свій вільний час для того, щоб вивчити нову країну, знайти нових друзів, познайомитись з цікавими людьми. Наповнюйте свій вільний час до максимуму і, тоді, Вам не буде, коли сумувати за домом, а час пролетить непомітно.

Переробіть кімнату на свій смак

Не потрібно тішити себе надіями, що Вам відведуть найкращу кімнату в будинку. Іноді буває так, що Au Pair не подобається її кімната і будинок взагалі. Кімната, яка надається Au Pair повинна відповідати визначеним вимогам, але іноді буває так, що щось в ній не влаштовує. Для того, щоб уникнути такої ситуації, візьміть з дому які-небудь дорогі серцю фотографії, речі, і спробуйте переставити меблі в кімнаті так, щоб Вам було зручніше. На жаль, Ви не одразу відчуєте себе в кімнаті, як у себе дома, це стосується і усього будинку загалом, але через деякий час Ви звикнете і будинок не буде здаватись вже таким чужим. До того ж, господарям будинку буде до вподоби те, що Ви відноситесь з повагою до їх житла, а не навпаки.

Сумуєте за домом...

Коментарій: "Коли на мене напав сильний сум за домом, я почала писати листи своїм близьким і друзям про те, як я сильно за ними скучила, а також писала про те, які кумедні історії зі мною трапилися за останній час. Я гадаю, що це найкраща можливість для того, щоб подолати такий стан". В разі, якщо думки про дім не залишають Вас, то слід про це с кимсь поговорити. Обирайте собі співбесідника з найбільш оточуючого Вас кола людей. Спробуйте не дзвонити до дому, адже від цього Ваш настрій тільки зіпсується. Найгірше, що Ви можете зробити, - сидіти в кімнаті, плакати і жаліти себе. Не чекайте, що все зміниться само по собі, будьте жвавішими, і все у Вас буде гаразд!

Перші дні найважчі!

Не втрачайте самоконтроль, якщо Вам здається, що звикання до нового оточення займає у Вас цілу вічність. Заслужити довіру у сім’ї потребує деякого часу. Звичайно, батьки і діти, спочатку будуть згадувати попередню Au Pair, але їм теж доведеться звикати до Вас. Не намагайтесь вести себе так, як попередня дівчина, а завжди залишайтесь собою і оцінюйте ситуацію самостійно. У Вас все вийде, тільки треба в себе повірити!

Скажи "НІ" суму!

Сум за домом – це нормальне явище. Спробуйте знайти якомога більше нових контактів на новому місці. Їх зможете знайти на мовних курсах, в молодіжних центрах. Можливо, Ви знайдете місце для своїх талантів в спортивних або музичних кружках, в цьому Вам, з радістю, допоможуть, як сім”я, так і місцеві координатори, молодіжні центри.

Знайомство з сім’єю – уникайте непорозумінь!

Більшість часу Ви проводитимете в сім’ї. З одного боку – це Ваше місце роботи, з другої – Ваш дім. Це не завжди легко для Вас і для сім’ї. Наступні поради допоможуть Вам у налагодженні добрих стосунків з сім’єю:

  • Домовтесь про час, коли і як часто ви зможете йти з дому, чи повинні Ви проводити свій вільний час з сім’єю. Найчастіше буває так, що Ваші сподівання не співпадають з очікуванням сім’ї. Чим більше питань Ви вирішите при попередньому спілкуванні, тим менше виникне конфліктних ситуацій при зустрічі.
  • Узгодьте такі питання:
    • чи можна користуватись телефоном для приватних розмов (звичайно, Ви не повинні вести довгих телефонних переговорів і самостійно сплачувати свої рахунки за телефон);
    • чи можна користуватись банними засобами;
    • чи можна приймати гостей у своїй кімнаті.

Спілкування з дітьми

Спробуйте зберегти ті методи виховання дітей, які застосовують самі батьки. В той же час, Ви тепер несете відповідальність за дітей і у Вас є право встановлювати і свої правила. Це може призвести до деяких напружених стосунків з дітьми (це слід обговорити з батьками).

Права і обов’язки

Як Ваші права і обов’язки, так права і обов’язки сім’ї чітко вказані у договорі. Перечитайте цей документ уважно декілька разів. Сім’я приймає Вас як члена своєї сім’ї – це відкриває для Вас багато дверей. Не дозволяйте собі непродуманих висловлювань (наприклад, про сусідів чи про інших Au Pair). Ви повинні ставитись до своєї сім’ї з повагою, тримати свою кімнату в чистоті, не забувати, що Вам тут все-таки нічого не належить.

Мовні курси

Обов’язково відвідуйте мовні курси, це надасть Вам впевненості у новій іншомовній країні.

Змінений стиль життя

Перехід до нового стилю життя може відобразитись і на Вашому організмі – знизиться стійкість до стресів, збільшиться або підвищиться вага і т. д. Вразі виникнення будь-яких труднощів, обов’язково поговоріть про це с кимось, кому Ви довіряєте – це допоможе справитися з ними.


Агенція освітніх програм "Лаура"© 2020